Eerdere overzicht:
quintenvo @ [JITP] Mijn fotojaren van 2014 tot nu
Het was heel lastig om maar een aantal foto's uit te kiezen. Meer foto's staan op mijn instagram (https://www.instagram.com/quinten_fotografie/) en fb (https://www.facebook.com/quintenfotogra ... fications/).
In januari en februari stond fotograferen op een lager pitje.
In maart heb ik een portfolioshoot gehouden bij de bloesembomen, iets waar ik heel erg graag foto's van wilde hebben.

In april/mei was het de veulentjes tijd. In een klein natuurgebiedje bij mij in de buurt liepen een aantal wilde merries met hun veulens. Tot mijn verbazing waren het geboren fotomodellen en wilden ze wel even mooi gaan staan

Ook heb ik meegedaan aan een leuke fotomeeting in de herperduin. Helaas had mijn camera er niet zo veel zin meer in, waardoor ik maar twee modellen op de foto heb kunnen zetten.

Mijn verzorgpony's zijn elke keer de pineut met mij als verzorgster, ze mogen vaak model staan. Gelukkig vinden ze het niet zo erg

Ook mijn lieve katje Kees is een knap fotomodelletje

In mei heb ik mijn eerste hondenfotoshoots gehouden. Ik vond het heel erg leuk, maar ook best wel lastig.

In juli weer een hond op de foto gezet. Dit was nu de 5de hond en het werd al iets makkelijker.

Weer twee veulentjes op de foto kunnen zetten


In augustus een hele leuke fotoshootdag op een manege gehad. 5 combinaties op de foto gezet en heel veel geleerd. In oktober heb ik hier weer 2 hele leuke fotoshootdagen gehad en 16 combinaties gefotografeerd.

In september heb ik een fotomeeting georganiseerd met hele gave modellen. Hier zal ook nog een los topic over komen.

Ook heb ik in september als vrijwilligster foto's gemaakt op de Brakelse ponymarkt. Een leuke verassing voor mij was dat een aantal foto's die ik gemaakt had in de krant stonden!

In oktober ben ik naar de canon experience days gegaan en heb ik een masterclass bruidsfotografie gehad. Weer een hele andere (en moeilijke) tak van de fotografie, maar ook erg leuk!

Mijn zusje wilt soms weleens model staan. Deze keer in warrior thema!

De hond van een vriendin op de foto gezet. We waren net optijd voor de zonsopkomst wat hele gave plaatjes opleverde.
http://boktimg.nl/img/m/nRumgN.jpg
In december moest er natuurlijk een kerstkaart gemaakt worden. Ik had net studiospullen aangeschaft, dus die kon ik zo goed uitproberen.

Voor 2018 staan er al weer hele leuke dingen op de planning. Bedankt voor het lezen!
