Zie hieronder de topics van afgelopen jaren:
2012: Muurp @ [FK] [FOTO]2012 een jaar vol met fotografie en bokt!
2013: [FK] [FOTO] Juliette fotografie: 2013 een mooi fotografie jaar!
2014: [FK] [FOTO] Juliette foto: 2014 een prachtig fotografiejaar!
2015: [FK] [FOTO] Juliette fotografie 2012, 2013, 2014, 2015, ....
2016 was een heel druk fotografie jaar. Dit jaar stond vooral in het teken van bruidsfotografie waardoor de paardenfotografie na de bloesem periode op een lager pitje kwam te staan. Daarentegen mocht ik ook enkele bruiloften vastleggen waarbij paarden aanwezig waren en zelfs enkele Bokkers.
In de bloesem periode heb ik erg veel paarden fotoshoots gehad, maar ook veel shoots met honden, kinderen en stelletjes. Vervolgens begon het bruidsseizoen waar ik tot eind september ongeveer 20 bruiloften heb gefotografeerd. Ik vind dit echt te gek om te doen! Vooral omdat dit de tak van fotografie is waar ik mee door wil gaan. Daarom had ik ook besloten om een workshop te gaan volgen bij Eppel fotografie waarvoor ik helemaal naar Ibiza ben afgereisd. Dit was een geweldige ervaring!
Daarnaast mocht ik in 2016 voor een bruiloft naar Friesland en Texel afreizen. Ik hoop dan ook dat ik steeds meer bruiloften mag fotograferen waarbij ik verder weg mag reizen

Zie hieronder mijn hoogte punten van 2016:
1. Om te beginnen een winters/zomers plaatje van Anouk en haar paard Noa!

2. In februari ben ik naar New-York geweest, bekijk hier meer foto’s http://www.juliettefotografie.nl/new-york/

3. Op 1 april mocht ik een echte Friese bruiloft fotograferen, daarbij kon het Friese paard uiteraard niet ontbreken!

4. Mijn favoriete bloesemshoot, bekijk hier de hele fotoshoot http://www.juliettefotografie.nl/bloese ... de-verano/

5. Natuurlijk mag een foto van een prachtige witte bloesemboom niet ontbreken!

6. Mijn eigen paard ‘Jecko’ kon in het overzicht van 2016 natuurlijk niet ontbreken (L)

7. Oké, ditmaal geen paarden, maar wel schapen


8. Daarnaast reisde ik dit jaar naar het strand af om paarden te fotograferen. Zo mocht ik deze prachtige eenhoorn… uhhh Tinker fotograferen.

9. Al stond de maand september in het teken van het fotograferen van 7 bruiloften, tussendoor was er nog een gaatje vrij in mijn agenda om een heide shoot van Manon en haar witte Tinker Monty te maken.

10. In de zomervakantie ben ik naar Italië geweest, onder andere naar het Gardameer en Venetië. Bekijk hier de hele blog http://www.juliettefotografie.nl/gardameer-venetie/

11. Een andere hoogte punt van 2016 was dat ik af mocht reizen naar Texel voor een bruiloft


12. Niet alleen de bruiloft van Rico en Madieke mocht ik fotograferen, maar de afterweddingshoot op het strand tezamen met haar paarden!

13. Naast de vele hoogte punten tijdens de bruiloft van John en Marjolein, was mijn hoogte punt de onderstaande foto van Marjolein en haar mini paard.

14. Daarnaast ben je nooit te oud om te leren! Zo stond 2016 ook in teken van zelfontwikkeling, zo heb ik namelijk een bruidsfotografie workshop gevolg in freaking Ibiza!

15. En dromen zijn toch geen bedrog! Zo sluit ik 2016 af met mijn (penny)droom! Zo stond mijn foto op de cover van de herfsteditie!

Willen jullie meer van mijn werk zien? Dan kan je mij volgen op Facebook https://www.facebook.com/juliettefotografie/ of een kijkje nemen op mijn website http://www.juliettefotografie.nl
In 2017 staan al een aantal hele leuke boekingen gepland en ik hoop dat er nog vele mooie opdrachten mogen volgen

Laat vooral weten welke foto jou het meeste aanspreekt! Tips zijn altijd welkom

Als laatste wil ik iedereen bedanken voor het lezen en bekijken van de foto’s. Ook wil ik de mensen die mij gesteund en vertrouwen hebben uitgesproken bedanken. Alvast een gelukkig en gezond 2017 toegewenst! Ik hoop dat 2017 net zo'n mooi fotogeniek jaar wordt als dit jaar!
Groetjes
Juliette