
Ik hou ontzettend van alle prachtige foto's die ik vaak voorbij zie komen en droom al jaren ervan zelf zo'n camera te bezitten en zulke prachtige foto's te kunnen maken. Een prachtige digitale spiegelreflex.
Maar met dromen alleen kom je er niet, dus is het sparen begonnen

Het gaat me ws een aantal maanden kosten om het bij elkaar te krijgen, maar dat geeft me de tijd om me te verdiepen in de verschillende camera's die er zijn en wat ze kunnen. En om van jullie te horen wat de ervaringen zijn met verschillende merken enzo.

Ik heb weinig echte fotografie ervaring, dus ik ga waarschijnlijk een cursus volgen voordat ik daadwerkelijk iets koop, wel zo verstandig

Ik denk nu dat ik maximaal 1000 euro uit wil geven, maar ik weet natuurlijk niet of dit reëel is of dat ik moet verwachten om meer uit te geven. Ik hoop dat jullie daar wat goede inzichten over hebben.
Dus! Lief mooie-foto-makend-Bokt! Wat zouden jullie aanraden als eerste digitale spiegelreflex camera voor iemand die net begint, maar wel een snelle leerling is. Een camera dus die niet super ingewikkeld is om mee te beginnen, maar wel wat gevorderde opties heeft voor als ik daar aan toe ben. Ik wil een paar jaar met zo'n camera doen en dus een beetje kunnen groeien ermee.
