Eerst weer even luisteren naar dit liedje.


En de winter-thee-versie: [FK] [FOTO] Tea or Wine? .
Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly


Zag hem al op facebook staan hihi
Ik heb flink geboend met glassex, maar aangezien ze al iets van 4 jaar dagelijks gebruikt worden, kreeg ik het niet beter (en zo ook maar gelaten, kun je zien dat het glas daadwerkelijk gebruik wordt). Dat het beslagen is, vond ik juist een extra stempel drukken op dat het heet is.

Alleen lukt dat niet in een glas hihi zal wel in een theepot moeten denk ik... Misschien ook nog een idee

Goof schreef:Ik vind het thee-ei juist wel tof omdat het zo opvalt.Ik vind de foto heel tof, maar ik vind eigenlijk het thee-ei storend.
De foto is rustgevend en er is over nagedacht en dan hangt er middenin zo'n zilver en geel ding opzichtig te zijn![]()
Ik zou hem liever nog een keer zien zonder dat ei.
Het maakt de foto net iets anders en geeft het imo iets extra's. De krasjes daarentegen vind ik wel wat storend, maar ook niet heel erg. Vind de kleuren wel erg leuk en ook het gedroogde citrusschijfje!

Ik vind hem inderdaad beter zonder krasjes.