
En deze wilde ik even met jullie delen, zijn ze FK-waardig?
1. Misschien was het hier mooi geweest als de boog er helemaal op had gestaan. Verder zit er een klein effectje overheen, met Instagram
Het hoeft je smaak niet te zijn, maar die van mij is het wel 

2. Een zelfportret, ik weet niet echt wat ik hier van vindt, de ene keer vind ik hem mooi en de andere keer niet.. Ik vind het zelf wel leuk dat mijn lippen en muts heel roze lijken, en mijn ogen heel blauw, als een soort tegenstelling.

3. Het Merwede kanaal, deze is gemaakt met een compactcamera

4.Hier nog een zelfportret, was de opdracht voor de fotocursus
Zelf vind ik het wel leuk dat het licht van onder komt maar dat het daar juist donkerder is. Ik had hem ook in het fotografie topic geplaatst, daar zeiden ze dat de belichting beter kon. https://picasaweb.google.com/1034311787 ... 7254139874
5. Dit was ongeveer de 2e keer dat ik mn nieuwe camera vasthad

Over de 1e en 2e zit een effectje, de rest van de foto's heb ik niks aan bewerkt, alleen de molen is een beetje bijgesneden.
Lief zijn hoeft niet, eerlijk wel! Kan ik alleen maar van leren
