Als ik jou was, zou ik in ieder geval de kleuren veranderen, dit is niet prettig om naar de kijken. Neem bokt als voorbeeld, bokt heeft alles in blauw tinten. Dit kijkt er fijn, omdat de kleuren als het ware het zelfde zijn. Jou website heeft alleen op de eerste pagina al de kleuren: blauw, geel, paars, rood, roze en grijs. Dit zijn kleuren die niet echt heel dicht bij elkaar liggen. Dit is niet prettig om naar te kijken en het is absoluut niet uitnodigend voor bezoekers.
Verder is er inderdaad erg weinig te doen. De chatbox en het forum zijn (letterlijk) exact het zelfde. Verder is de chatbox bij alle onderdelen te zien en komen ook alle berichten die je plaatst in de chatbox, het forum en de andere delen, op de zelfde plek terecht.
Edit: Ik zie net dat je voor de chatbox en het forum word doorgestuurd naar een andere website. Dit zou ik persoonlijk niet doen, of anders de link iets anders maken. Ik dacht eerst dat de link naar de chatbox en het forum onderdeel was van de reclame die midden over de pagina staat. Het eerste wat mij opviel toen ik naar de chatbox ging, was het stukje waar je iets kan schrijven. Als je dat ziet, denk je er niet zo snel over dat er een link zou kunnen zijn die je naar het chatbox zelf toe leid.
En heb je toestemming om de foto's en het filmpje te gebruiken die te zien zijn onder het kopje "horsemanship"?