Babs schreef:Ik denk dat ik Evita eerst in d'r eigen stal laat en dan kort voor de bevalling in de grotere stal (mits dit kan, moet nog even overleggen met de staleigenaar). Als het veulen er eenmaal is kan ik natuurlijk ook kijken hoe het gaat in haar eigen stal, ze gaan dan toch vooral veel naar buiten. Bedankt voor jullie reacties.
Sugarmiss heeft gelijk niet te kort voor de bevalling verhuizen, hoewel het dan meer gaat om verhuizen van het ene adres naar het andere. Binnen één stal zijn in alle boxen wel de zelfde ziektekiemen aanwezig. Wij houden altijd 3 weken aan als laatste moment.
Wat betreft de maat box, wij hebben 3,5 x 3,5 dat gaat op zich prima, maar ik zou ze liever groter hebben voor het bevallen. 3x3 is echt te klein, als een merrie gaat liggen is er al snel te weinig ruimte achter voor het veulen. Verder gaat het ook om de ruimte na de geboorte, dan moeten ze met z'n tweeen de ruimte delen