Bokt hengstveulen 2013! Geef hier je veulen op!

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Nicole288

Berichten: 31573
Geregistreerd: 05-01-05
Woonplaats: Noord-Brabant

Bokt hengstveulen 2013! Geef hier je veulen op!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-10-13 01:17

Veulenverkiezing 2013 – Hengstveulens opgave topic

Vandaag gaat de verkiezing van het bokt merrie/hengstveulen van 2013 van start.
In dit topic kun je je hengstveulen opgeven.
Om de hele verkiezing zo goed mogelijk te laten verlopen, zijn er regels opgesteld.


Citaat:
* Opgave is alleen toegestaan voor bokkers die voor 01-10-2013 geregistreerd zijn

* Opgeven kan t/m 03-11-2013 12.00 uur.

* Alleen veulens die geboren zijn in 2013 kunnen meedoen

* De persoon die een veulen opgeeft dient fokker, eigenaar of directe verzorg(st)er te zijn van het veulen

* Er mag per persoon maximaal 1 hengstveulen opgegeven worden (om het overzichtelijk te houden)

* Per veulen 1 foto (Geen bewerkingen, geen collage's)

* In de aanmelding dient duidelijk de naam van het veulen te staan

* Elk veulen kan maar 1x opgegeven worden

* Berichten die niets met de aanmelding te maken hebben (owh wat een leuk veulen etc.) worden verwijderd

* Tekst bij de aanmelding mag, maar hou het zo kort en duidelijk mogelijk.

* Vragen of opmerkingen kunnen via PB naar Nicole288.

Na het verlopen van de opgave periode wordt dit topic gesloten en komt er een nieuw topic met alle namen van de opgegeven veulens en de bijbehorende bokkers.
Hier kan dan uit gekozen worden.


* Men mag niet op een veulen stemmen dat door de persoon zelf is opgegeven

* Men dient voor de start van de verkiezing geregistreerd te zijn om te mogen stemmen

* Schaduwaccounts zijn niet toegestaan op Bokt, dus ook niet om te stemmen op genomineerde veulens.
Bij het constateren van een schaduwaccount gelden de Boktregels en wordt het betreffende veulen uitgesloten van verdere deelname.

We gaan er ook dit jaar weer een eerlijke wedstrijd van maken, ik hoop daarvoor op jullie steun! Schroom niet om de moderator ervan op de hoogte te stellen als je ziet dat iemand niet eerlijk bezig is.



Er zal gestreden worden om de titel gouden, zilveren en bronzen bokt hengstveulen 2013.


De verkiezing voor het merrieveulen van 2013 is te vinden door te klikken op de volgende link:
[KS] Bokt merrieveulen 2013! Geef hier je veulen op!

flyer

Berichten: 908
Geregistreerd: 15-08-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 10:34

Ik wil graag Dreamcatchers Ali Baba opgeven,mijn stoere zilverappelbonte,blauwogige Amha binkie!

Afbeelding

Maydine

Berichten: 4472
Geregistreerd: 20-02-09
Woonplaats: De Achterhoek

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 11:16

Met veel trots wil ik graag ons zilverappel Appaloosa mini hengstveulentje opgeven:
TH's Special Freckles
Afbeelding

Zijn moeder is onze Appaloosa/NMPRS eerste premie stermerrie Flora van het Bovenland van 1.03m:
http://i48.tinypic.com/1fu551.jpg

Zijn vader is onze zilverappel bonte eerste premie NMPRS hengst Esperanza dmh Oleanders Sueno van 86cm:
http://i45.tinypic.com/24e81eu.jpg

Freckles is echt een veulen uit mijn droomcombinatie, Sueno en flora zijn beide mijn lievelingen uit onze kleine kudde. Freckles is een prachtig resultaat van deze combinatie. Een heerlijk mannetje met humor, veel knuffels en geweldige bewegingen. Bokker Oedsje is de gelukkige nieuwe eigenaresse waar hij heerlijk op kan groeien met andere jonge minipaardjes.
Voor volgend jaar is Flora weer drachtig van Sueno, we hopen op nog zo'n mooi veulen als Freckles! :j <3

Voor meer foto's en info zie Freckles z'n andere topics:
[KS-ITP] 3 Miniveulens + nog een "Sueckney" verwacht bij T&H Stables

[KS-ITP] TH's Special Freckles, zilverappel appaloosa miniveulentje

[KS-ITP] Miniveulens Freckles & Ice in actie! By Verhaaf Fotografie

Hondkatpaard
Berichten: 339
Geregistreerd: 23-09-12

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 11:37

Ons hengstveulentje Ferrari. Het is een Welsh :)

Afbeelding

Hij heeft een palomino vader en een bruine moeder
Laatst bijgewerkt door Nicole288 op 20-10-13 21:21, in het totaal 2 keer bewerkt
Reden: Foto rechtop gezet

jolandje

Berichten: 14314
Geregistreerd: 30-03-09
Woonplaats: huisje in het groen

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 12:10

graag wil ik mijn hengstveulentje opgeven: zijn naam is DANDY

zijn moeder is mijn zeer lieve NMPRS merrie HD Blue's Joanna en zijn vader is ons eigen goedgekeurde AMHA hengstje SKS Wynns Legacy Yuma. De bevalling was nogal spannend want Dandy lag niet goed, zijn ene beentje lag naar achter, maar na veel gezoek kreeg mijn man het beentje te pakken en toen kwam hij er heel snel uit, hij schudde een keer met zijn hoofdje en stond gelijk rechtop, wat een ontroerend moment.

Afbeelding

(Dandy is te koop)

stal_HD
Berichten: 3122
Geregistreerd: 25-08-08
Woonplaats: kerkenveld

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 13:40

Ik wil graag HD's charming giedo opgeven.
Giedo is een zilversmokey tovero hengstje. (lwo+) Geboren uit HD's Chakira (zilverpalomino overo (LWO+) en HD Diego's Delight Dream (Zilverbay sabino tobiano).
Giedo is een mooi correct gebouwd lief nieuwsgierig mannetje, met enige verlegenheid.
Bijzondere aan Giedo is dat hij een twee kleurige staart heeft en twee mooie blauwe ogen.
Ik ben bij de bevalling geweest. En giedo is staande ter wereld gekomen. Gelukkig voor hem heeft hij niet een val gemaakt van grote hoogte. :) zijn moeder is slechts 94 cm.
Zo'n mooi om een geboorte mee te maken.
Voor belangstellenden. Giedo zoekt een leuk huisje.
Afbeelding

MarjoleinS

Berichten: 1194
Geregistreerd: 26-09-10
Woonplaats: Roodeschool

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 15:03

GINO ALANO
Zolang heb ik op dit vriendje gewacht, drie jaar hebben we het geprobeerd. Dit jaar was het eindelijk zover, op 3 mei stond je zomaar naast je moeder. Totaal onverwacht. Mijn droom op een veulentje van mijn eerste eigen pony te krijgen is werkelijkheid geworden. Gino je bent geweldig, ik hoop nog lang van je te genieten!
Afbeelding

peach2001

Berichten: 4253
Geregistreerd: 02-08-03
Woonplaats: Almelo

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 16:37

Aangezien zijn zusje/nichtje ook meedoet zal ik deze hier maar aanmelden.

Helaas is hij er niet meer, hij overleed rond 4 weken leeftijd aan een acute darminfectie. Hij stierf in mijn armen terwijl we samen in het stro lagen.

S.A. Na'ïl Ibn Tawfiq (21-01-2013 - 18-02-2013)

Afbeelding

De enige foto's van hem toen hij nog gezond was.
[KS-ITP] S.A. Na'ïl Ibn Tawfiq in de sneeuw

Woogy

Berichten: 8286
Geregistreerd: 06-01-03
Woonplaats: Bellingwolde

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 16:40

Onze Arabische kanjer Bak'aar
Sporttype arabier waardoor hij minder chique is, maar des te meer power in z'n donder heeft

Afbeelding

lovesal

Berichten: 935
Geregistreerd: 03-01-08
Woonplaats: Lelystad

Re: Bokt hengstveulen 2013! Geef hier je veulen op!

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 17:31

Ik geef mijn hengstveulen Indiana Jones v. Amazing Star op :D

Afbeelding

Muzefee

Berichten: 18461
Geregistreerd: 24-05-04
Woonplaats: Zuid-Friesland

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 18:29

Hierbij wil ik graag mijn überstoere hengstveulen Damarae Asya Ddu opgeven voor de verkiezing!

Afbeelding
Voor iedereen een hele dikke tût van Damarae!

Damarae Asya Ddu is het broertje van mijn eerst gefokte merrieveulen Nevaeh Ddu, die vorig jaar Bokt merrieveulen 2012 werd (zie onderschrift)! Helaas heb ik 21 maart afscheid moeten nemen van haar, ze heeft maar 11 maanden oud mogen worden, maar heeft een enorme hoefdruk achter gelaten op Bokt, zoals ook te lezen in het nieuwstopic toendertijd; [VN] Gouden merrieveulen 2012: Nevaeh Ddu overleden

Na het overlijden van Nevaeh wist ik natuurlijk al dat er weer een veulen zou komen, terwijl ik bij Heaven (moeder Nevaeh en Damarae) in de stal zat een paar dagen later zag ik opeens een mega schok door haar buik gaan. In al die tijd dat ze drachtig was, tot die tijd nog weinig van het veulen gemerkt en toen kreeg ik opeens zo’n duidelijk teken. De vreugde van de komst van een nieuw veulen heeft geholpen tijdens deze verdrietige periode. Uiteindelijk hebben er maar twee maanden tussen gezeten, achteraf gezien was het net een mooie periode om alles te verwerken en toe te leven naar de geboorte van het nieuwe veulen…

24 mei was het dan zover! Heaven was 17 mei, op haar eigen verjaardag, uitgerekend. Uiteindelijk was het op 24 mei echt duidelijk dat het er aan zat te komen. Na een hele avond op stal te hebben gewaakt toch nog even naar huis om wat slaap mee te pakken. Normaal slaap ik niet voor 1 uur, maar toen lag ik toch al snel in een diepe slaap, tót de telefoon ging! Veulen geboren! Snel op de fiets erheen en tot mijn allergrootste verbazing lag daar weer zo’n mooi zwart veulen… Net als vorig jaar absoluut niet verwacht, maar wel gekregen, wat was ik weer blij! :D

Inmiddels heeft Damarae vele harten gestolen, kleine (inmiddels best gegroeid) hartendief is het! Natuurlijk zoals het een hengst betaamd heeft hij zijn maniertjes, maar ik kan lezen en schrijven met hem. Ik ben dol op hem en ik weet dat hij dol op mij is, je kunt het wel merken, zoals hij op mij gericht is. Kan wel stellen dat we een heel bijzondere band hebben, samen met Heaven én natuurlijk met Nevaeh om ons heen!

Damarae is samen met Heaven een heel goed 'medicijn' geweest voor alle pijn, fijn dat dieren in zo'n moeilijke tijd zoveel voor je kunnen betekenen!

    De naam Damarae betekend ‘A boy of joy’, dat is hij zeker geworden! :):)
    Asya staat voor ‘Geboren tijdens het rouwen’, wat geheel voor zichzelf spreekt. :j
    Ddu staat natuurlijk voor zijn mooie kleur, zwart. Ddu is Welsh voor zwart en ik was blij zo ook nog weer een link te kunnen leggen naar Nevaeh! *D

Een overzichtje van alle Damarae topics, niet enorm veel, maar zo’n knapperd heeft ook niet veel nodig om favoriet te zijn toch…
Muzefee @ [KS-ITP] Nevaeh Ddu is grote zus geworden van Damarae Asya Ddu!
Muzefee @ [KS-ITP] Damarae Asya Ddu; knap, knapper, knapst!
Muzefee @ [KS-ITP] Damarae Asya Ddu; selectie voor het Nederlands Elftal!
Muzefee @ [KS-ITP] Hondje... Ehh veulentje Damarae Asya Ddu!
Muzefee @ [KS-ITP] 'Grasjes eten voor gevorderden' Starring... Damarae!
Muzefee @ [KS-ITP] Hogere dressuur voor veulens... Damarae was ook op het EK!
Muzefee @ [KS-ITP] Het knappe-koppen-topic... Starring: Damarae Asya Ddu!

Nevaeh zou een heel trotse zus zijn als haar broertje haar titel van vorig jaar mag evenaren, als hengstveulen welteverstaan natuurlijk! <3

jitskevs
Berichten: 29
Geregistreerd: 26-10-11
Woonplaats: Lier, België

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 18:48

Dit is mijn veulen Nashville, geboren op 2 april 2013.
Hij is vosbont en nu ongeveer 1.35m groot.
Afstamming: Best Man z x Junior stv
En ingeschreven bij BWP

Afbeelding

Dustinlover

Berichten: 8788
Geregistreerd: 17-12-04
Woonplaats: Cromvoirt

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 19:29

Eindelijk na zoo lang wachten en checken en kijken lag hij daar dan, Maro's Light It Up like Dynamite, mijn prachtige Silverdapple hengstveulen met 2 fel blauwe kijkers en een mooie witte snoet!
Ook al is hij verkocht, dit prachtige mannetje zal ik nooit vergeten en blijft mijn lieve vent:
Afbeelding
Laatst bijgewerkt door Nicole288 op 20-10-13 21:10, in het totaal 1 keer bewerkt
Reden: naam toegevoegd

ClaudiaDer

Berichten: 1269
Geregistreerd: 31-10-12
Woonplaats: Smilde

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 19:42

Ook ik wil graag mijn veulentje opgeven. Zijn naam is Winking Eye!
Winking Eye is het eerste veulentje van mijn merrie, en het gaat super met deze 2 :). Winky heeft nog 2 broertjes, maar ik wil hem opgeven omdat hij zo ongelooflijk lief en vooral schattig is!


Hier een foto dat hij braaf aan het touwtje meeloopt naast z'n moeder!
Afbeelding

SaraViavia

Berichten: 1861
Geregistreerd: 13-02-11
Woonplaats: Gelderland

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 21:05

Voilà, Prins Aladdin!
Prins Aladdin is geboren op 1 juni 2013. Zijn moeder is Munbus Soraya en zijn vader is Roestenest's Hummer. Prins is een echte deugniet, die altijd allemaal streken uithaalt. Al met al is het wel een heel lief, eerlijk en vooral vrolijk veulen!
Afbeelding
Groetjes Sara en (_) van Prinsje

Anoniem

Re: Bokt hengstveulen 2013! Geef hier je veulen op!

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 21:15

Ik wil graag mijn hengstveulen Painted Twice opgeven.

Hij is een palomino-schimmel van bijna 8 maanden oud.
Na zijn geboorte heeft moeders een moeilijke tijd gehad qua gezondheid waardoor hij ook niet de ideale start heeft gehad maar dat heeft ie dubbel en dwars ingehaald.

Afbeelding

AniiQue
Berichten: 955
Geregistreerd: 20-06-06

Re: Bokt hengstveulen 2013! Geef hier je veulen op!

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 23:03

Hierbij wil ik mijn Hengst veulen Picasso's Ici çe moi opgeven!
27/04/2013 geboren Nakomeling van Pablo Hit (v. Sandro Hit)

Afbeelding

puttertje

Berichten: 879
Geregistreerd: 21-04-13

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 23:15

Hier mijn Tinker veulen Murrie
Heb hem nu 2 weken in het bezit en al erg verliefd op hem.
V: Forrest en M:Puck...
Hij is van 22-maart-2013
Afbeelding

abba

Berichten: 611
Geregistreerd: 09-07-06
Woonplaats: Ossenisse

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-10-13 10:24

Ik ga hem gewoon ook opgeven, nu 5 maanden oud :j

Afbeelding
Oostdijk's D. Royal Nijinski, 21.05.2013 (Boston Bonaparte)

Hij is het eerste veulen van onze Oostdijk's Dancing Delyth, ruim 3 weken over tijd geboren, mankeert gelukkig niets, heeft geen stoer verhaal erachter, ik vind het gewoon een heel erg mooi en lief veulen. Hij werd dit jaar wél Veulenkampioen Sevenum en als 2e geplaatst op de Nationale Merriekeuring in Kootwijk.

Rhyddid

Berichten: 1950
Geregistreerd: 22-12-05
Woonplaats: Hazerswoude-dorp

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-10-13 11:40

Diamond Valroy Bach
Hengst
Geboren 04-05-2013
Ras: Welsh Mountain Pony Sectie A

Afstamming:
Vader: Moorcock Vesper, v.v. Eppynt Valmet
Moeder: Eppynt Valfina Bach

Afbeelding

Baileysdream

Berichten: 1360
Geregistreerd: 05-08-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-10-13 12:35

Hierbij wil ik ons lieve niet verwachte dondersteen veulen opgeven.

Talako.
Moeder is kruising.
Vader is een fries.
Moeders bleek drachtig van de markt af te komen en daaruit is dit gekomen. Heeft lange tyd geduurd voordat je beide normaal kon aaien.
Talako is nu 4 maanden oud.
Geboren op 04-06-13
En zn naam betekend adelaar.

Afbeelding

miekxlady97

Berichten: 23
Geregistreerd: 09-05-10
Woonplaats: Schiedam

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-10-13 12:55

Isaiah Arlando
KWPN hengstveulen
Charmeur X Rubiquil
23 mei geboren
Afbeelding
Is het geen knapperd?! *D

Roos_Doos

Berichten: 560
Geregistreerd: 10-04-07
Woonplaats: Hoorn

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-10-13 13:53

Ik wil graag mijn veulentje opgeven!!

Stormchaser

Stormchaser is een veulentje uit Sambezi x Hamlet.
Ik heb dit mooie veulentje mogen fokken dankzij een gewonnen dekking op de NRPS hengsten keuring.

M'n grootste droom kwam uit, een zwart hengstveulen!

Afbeelding

Quillemette

Berichten: 187
Geregistreerd: 10-10-07
Woonplaats: Mijdrecht

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-10-13 14:46

Hypic's Goldflame 'O Pardi (Zambuka x Ferro)

Moderatoropmerking:
*helaas gediskwalificeerd, we zijn er te laat achter gekomen dat dit geen veulen is dat geboren is in 2013*

We gaan de mensen die op dit paardje gestemd hebben de kans geven hun stem te laten aanpassen.

Yellomofoon

Berichten: 2021
Geregistreerd: 09-09-07
Woonplaats: Antwerpen

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-10-13 17:14

Dit is Charlie Knoxx, geboren op 19 april 2013.
Wij hebben zijn moeder in oktober gekocht zonder te weten dat ze drachtig was, toen deze mooie stippelman uit de zweetvosse merrie kwam was de verrassing helemaal compleet!

Afbeelding