Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
). Hij zei dat paarden soms rare wezens zijn, en we deze hengstigheid beter kunnen laten overgaan, aangezien ze altijd een regelmatige cyclus heeft gehad en pas na het dekken een abnormale vertoond, (stel dat er vorige keer een eitje bevrucht is, en nu er weer een zou klaarzitte), de 18de dag kunnen scannen, en dan indien ze niet drachtig is, ze bij een volgende hengstigheid opnieuw laten dekken. kitbits schreef:Ok, maar als er nu een ei op zit mis je dus deze kans en moet je weer 3 weken wachten. Maar ik betwijfel of ze echt hengstig is of voor de gezelligheid mee loopt te doen. Succes woensdag.
Nicole288 schreef:kitbits schreef:Ok, maar als er nu een ei op zit mis je dus deze kans en moet je weer 3 weken wachten. Maar ik betwijfel of ze echt hengstig is of voor de gezelligheid mee loopt te doen. Succes woensdag.
Het is nu pas dag 11 na de laatste dekking, normaal gesproken scan je toch ook na 16/18 dgn en ben je nog op tijd voor de volgende ronde?
), aangezien ik haar wou laten insemineren, maar als ze niet gauw hengstig staat, dan wordt het wel heel kort dag :p