Het gaat nu wel beter maar ze blijven wel afwijkend. De hoefsmid is geweest en heeft de hoefjes wat bijgevijld.
We kijken het 2x 3 weken aan (over 3 weken komt hij weer) als het dan niet beter is stelt hij kunsthoefjes voor zodat er nog wat beter gecorrigeerd kan worden. Heeft iemand ervaring hiermee. Of met een eventuele operatie (ik hoop echt dat dat niet nodig zal zijn).
Veulen enkele dagen na de geboorte.
Twee weken later (nu is het ongeveer hetzelfde). Voooral rechts is afwijkend vanuit de knie. Links alleen wat vanuit de koot.
Ik verzorgde hem.
Dit is de meest recente foto van 26/4 
. Had het natuurlijk liever niet gehad, maar het was een enorm leuk 'project'. Bekappen kon je het ook amper noemen, haar voetjes waren zo klein, het was alleen een beetje veilen zodat ze steeds wat beter kwam te staan.