Hoe lang kan het nog duren??

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Azra1986

Berichten: 79
Geregistreerd: 15-02-07
Woonplaats: Zaandam

Hoe lang kan het nog duren??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-05-09 10:20

Hallo allemaal,

Wij zijn nu al ruim 4/5 weken bezig met onze merrie die echt op springen staat...Ze begon echt flink te vroeg met alle voortekenen.
We waren echt heel erg bang dat ze te vroeg ging veulenen! Gelukkig zit het er nu nog in en is deze week uitgerekend. Ik heb al heel vaak contact gehad met de DA, omdat ze het gewoon ontzettend zwaar heeft en ik zit er gewoon erg mee. Ik heb verschillende dierenartsen waaronder een specialist gebeld en die zeggen dat ik me niet druk moet maken en het af moet wachten.

Ze begon 4 tot 5 weken terug al met onrustig doen, volle uier, staan/liggen, minder eten, kleine hoopjes mesten, vocht uit de vagina enz. Ik rijd dan ook al vanaf toen (4 weken terug) s nachts naar haar toe en de eigenaresse van de stal gaat ook vaak bij haar kijken..

Ze is nu heel erg duf en dan ineens weer flink druk. Haar uier is al 1,5 vol gebleven en er komt af en toe melk uit. Ook druppeld er slijm en doorzichtig vocht uit de kling...
Heeft iemand dit ook wel eens gehad dat het zo ontzettend lang duurt???? Ik laat deze week zeker de DA kijken, wat ze ook zeggen..

ps Dit is haar 2e veulen en de vorige keer had ze het niet zo zwaar en kwam hij 4 dagen over tijd. Ik merkte toen niets aan haar en hij was er ineens, tussen mijn waak beurten in :D !

aslo

Berichten: 5220
Geregistreerd: 06-04-08

Re: Hoe lang kan het nog duren??

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-05-09 12:01

Als ze deze week is uitgerekend, duurt het toch niet 'zo ontzettend lang' ?
Er zijn merries genoeg die ruim een maand van te voren al tekenen laten zien, maar gewoon uit dragen. 1 van onze merries was 15-4 uitgerekend, veulen is 16-5 geboren. Das pas lang (wachten) ;)
Als alles er klaar voor is, komt het vanzelf :)

Azra1986

Berichten: 79
Geregistreerd: 15-02-07
Woonplaats: Zaandam

Re: Hoe lang kan het nog duren??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-05-09 13:31

hihi ja denk snel! Ze kegelt al een dag nu, gister druppelde de melk er echt uit...! Vannacht stond ze al te zweten maar er is nog niets gebeurt...dus we hopen vannacht!

loveakira
Berichten: 82
Geregistreerd: 17-07-03
Woonplaats: Hoogvliet

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-05-09 19:52

spannend
Succes met waken vannacht.

Azra1986

Berichten: 79
Geregistreerd: 15-02-07
Woonplaats: Zaandam

Re: Hoe lang kan het nog duren??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 31-05-09 15:41


aslo

Berichten: 5220
Geregistreerd: 06-04-08

Re: Hoe lang kan het nog duren??

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-05-09 16:11

Gefeliciteerd, mooi veulen hoor :)

loveakira
Berichten: 82
Geregistreerd: 17-07-03
Woonplaats: Hoogvliet

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-05-09 16:35

*\o/* +:)+ Gefeliciteerd met deze hele mooie meid