Eerder dit jaar had ik Horonae ingeschreven voor een fotomeeting in de Soesterduinen, dat kwam mooi uit voor mij want dat was dicht bij mijn stal. Maar helaas werden we niet uitgekozen als één van de modellen.
Maar enkele dagen voor de daadwerkelijke shoot kreeg ik een berichtje, want 1 van de modellen was uitgevallen en of ik niet alsnog kon komen. Nou, graag!

Dus, op de dag zelve, 6 mei heb ik grondig witte voetjes en staarten staan wassen, om daarna op pad te gaan naar de Soesterduinen. Het was een snoeihete dag, midden in een zware zandvlakte, maar wat hebben we genoten! Ontzettend gaaf om met zo'n leuke groep mensen mijn eerste 'Bokt-fotomeeting' te hebben.
Uiteraard moet hier wel een ITP van worden gemaakt, en dat had nog aardig wat voeten in de aarde want er waren zulke ontzettend gave foto's gemaakt dat ik absoluut niet wist welke ik moest kiezen aangezien ik er maar 15 kan plaatsen.
Uiteindelijk is het wel gelukt, dus bij deze het resultaat! Geniet mee van mijn knappe paard en het werk van de fantastische fotograven!
Horonae is een 6 jarige KWPN Tuigpaard merrie van 1m82.
Door Ros Fotografie:
1.

2.

Door True Photographs:
3.

4.

Door Marlies Trap Fotografie:
5.

6.

Door AM Fotografie:
7.

8.

Door Kim Maessen Fotografie:
9.

Door Jikke Hueskens Fotografie:
10.

11.

Door Lonneke Prins Photography:
12.

13.

Door MB Shots:
14.

15.

Ik hoop dat jullie net zo hebben kunnen genieten van de foto's als ik! Een reactie vind ik altijd leuk

Ik rij normaal gesproken overigens altijd met cap, ik heb deze voor de foto's (en zand is zachter dan stenen) even af gelaten.