(Alvast sorry voor dit veel te lange en uitgebreide verhaal, er waren ook zoveel dingen te vertellen en zoveel foto's om uit te kiezen)
Vandaag precies 1 jaar geleden ging ik voor het eerst op bezoek bij Chanel! Ik reed toen nog bij een manege, maar wilde graag wat vaker dan één keer per week wat met paarden doen. Daarom was ik op zoek naar verzorg of leasepony. Uiteindelijk kreeg ik contact met Chanels eigenaresse (cocochanel hier op bokt) en ik mocht een keer langskomen! Ik ben nog steeds erg blij dat de eigenaresse mij deze kans heeft gegund!
september/oktober/november 2015
Bij de eerste ontmoeting heb ik Chanel gepoetst: http://i61.photobucket.com/albums/h72/i ... 7ngik4.jpg Daar kan Chanel heeerlijk van genieten!
De tweede keer dat ik langskwam mocht ik ook eventjes rijden. Chanel had een jaar stilgestaan en ik kan me nog wel herinneren dat het van geen kanten ging

1. Eerste keer rijden!

2. Tweede keer rijden!

december 2015
Deze maand was niet de beste. De bak zag er vaak zo uit: http://i61.photobucket.com/albums/h72/i ... pbflgg.jpg en helaas werd ook Chanel kreupel in december. Maar dat mocht de pret niet drukken, dus deden we grondwerk en gingen we buiten wandelen! Ook hadden ik en mijn beste vriendin een kerstshoot gedaan, die zie je hier: [JITP] (Kerst)foto's met Chanel! en ik kreeg Chanel als surprise voor Sinterklaas http://i61.photobucket.com/albums/h72/i ... is5jcu.jpg.
3. Buiten!

januari 2016
Chanel liep om en om wel en niet kreupel. Ook was ze me flink aan het uittesten, vooral aan de hand. Ook was er het probleem dat Chanel niet van haar vriendinnetje te scheiden was. Maar zodra ik (een enkele keer) erop zat, was ze altijd superlief. Ook kocht ik mijn eerste eigen dekje!: http://i61.photobucket.com/albums/h72/i ... 6cxzps.jpg
februari/april/maart 2016
Chanel was me dus lekker aan het uittesten. Maar Chanel besloot van de een op de andere dag me toch maar te accepteren en lief te zijn! Ook ging de kreupelheid over, We konden het rijden weer opbouwen en met de lessen ging dat eigenlijk steeds beter. In maart reden we voor het eerst zonder zadel! En ik maakte 20 vlechtjes in Chanels manen http://i61.photobucket.com/albums/h72/i ... uzlyh5.jpg

4. Eerste keer zonder zadel!

mei/juni 2016
Deze maanden vormde er eindelijk iets wat meer was dan herkenning. Voor het eerst merkte ik dat ze het leuk vond als ik er was. We hebben veel gelongeerd in mei. Ook kwam ik op een dag aan op stal en ik merkte dat ze zich op een bepaalde manier gedroeg. Ik herkende het meteen, jahoor kreupel... Het bleek gelukkigs niks ernstigs en binnen 2 weekjes was ze er alweer bovenop!
Ook kreeg ik met mijn verjaardag de Canon EOS 400D! En natuurlijk kwam Chanel voor mijn lens.
5. Longeren

6&7. Foto's maken in de wei (na een appeltje te hebben gegeten hihi)


juli/augustus 2016
In juli ging het rijden steeds beter! Het kon erg warm zijn, dus deden we het rustig aan. Helaas was ik bijna de hele maand augustus weg. Dus na 4 weken moesten we wel weer wat stapjes terug nemen.
Ik ben wel voor het eerst alleen naar buiten gegaan met Chanel (wel met een vriendin ernaast): http://i61.photobucket.com/albums/h72/i ... umnbaj.jpg .
8. In juli maakte een vriendin(Denise) deze mooie foto!

9. Ook reden we af en toe zonder zadel

10. Foto van het einde van augustus

september 2016
Ja ook in deze maand is er nog van alles gebeurd. Zo heb ik voor het eerst bitloos gereden. Die zondag erna zou Denise komen om foto's te maken op buitenrit. Die dag in het bos ben ik voor het eerst van Chanel gevallen. Ze was erg druk en ze bokte me eraf. Ik kwam op mijn rug neer en bleek twee verrekte spieren te hebben. Verder heb ik er gelukkig niks aan over gehouden! En er zijn ook nog mooie foto's gemaakt uiteindelijk.
De keer erna ging ik weer rijden, ik heb niet eens aan mijn val gedacht. Ik vertrouw Chanel volledig en weet dat ze je nooit met opzet pijn zal doen. En eindelijk ging het rijden weer eens goed! Na die weken in augustus dat ik er niet was geweest eindelijk weer een fijn gereden.
11. Foto van de shoot

Ik heb een heel leuk jaar gehad, en wat is het snel gegaan. Met vooral ups en ook wat downs. In dit jaar ben ik Chanel best goed gaan leren kennen. Hier wat weetjes en extra foto's

Chanel vindt kusjes niet altijd even leuk
http://i61.photobucket.com/albums/h72/i ... i1gkfp.jpg
Soms ziet ze eruit als een engeltje: http://i61.photobucket.com/albums/h72/i ... 51fx83.png maar soms...

Chanel houdt van rollen!
http://i61.photobucket.com/albums/h72/i ... dwuy6r.png
En van poetsen en kriebelen, vooral dat ene plekje op haar borst!

Chanel is liever niet zonder haar vriendinnetje is, en daarom moet er wel een foto van hun in dit topic

Maar ze is vooral gewoon heel erg lief!

En dat was ons jaar, hopelijk volgen er nog veel meer!