. Gisteren vertelde ik aan 1 van onze camping gasten Ramon, dat ik mee mocht doen aan die training en dat het me zo gaaf leek alleen dat ik geen flauw idee had hoe je zoiets kan oefenen... En voor ik het wist had ik bij de buren een wakeboard geleend en waren we bezig om een waterski lijn aan een borstuig vast te maken.
Daarna heb ik mijn irsh cob Jack uit de wei gehaald en zijn we naar het strand vertrokken
.

Op het strand aangekomen, kon ik nog steeds niet geloven dat we dit echt gingen proberen
.


En uiteindelijk reed ik met Jack het water in, en zodra Ramon een seintje gaf en ik aan galoppeerde ging het meteen goed
. Jack ging als een rakend door het water en Ramon die bleef ook meteen staan. 

2 hele blije gezichten wat was het gaaf
.

Wat ging het onwijs goed!! Zowel voor mij, Jack en Ramon de 1e keer dat we hebben ge-horseboard
. Ik heb nu al zin in de training bij Ijmuiden, Jack vind het echt heel erg leuk. 
Super bedankt voor het oefenen Ramon, wat was dit gaaf!! En zeker voor herhaling vatbaar
. 
Nog een kleine video van gisteren, de waterski lijn die we hadden was alleen een beetje oud maar na die 2 keer opnieuw te hebben geknoopt bleef hij gewoon zitten.
We zijn nu ook aan het nadenken over, hoe we dit tuig kunnen verbeteren (zowiezo met een balkje erachter ipv de strengen meteen aan de waterski lijn
) tips zijn daarom meer dan welkom, maar ook voor ons was dit nog eventjes een 'probeersel".

(wel moeten de strengen lang genoeg zijn)
!!
.