Buitenrit met Amigo

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
CaVaLaPhoto

Berichten: 1627
Geregistreerd: 13-03-05
Woonplaats: Heythuysen

Buitenrit met Amigo

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-04-15 20:54

Eerder deze week had ik een soort van beloofd dat, zolang de dazen nog niet tot weinig aanwezig zijn, beter op zondag bosritjes kunnen maken. Normaal hebben we allebei enorm veel tijd op de zondag. En vandaag, je voelt het waarschijnlijk al aankomen, is het zondag. En op het moment dat we op stal kwamen, was het droog. Durf dan nog maar eens tegen een 11-jarig meisje te zeggen dat je geen zin hebt.
Dus pony gepoetst, heel erg lang gepoetst vanwege alle haren, en gaan. Maar waar naar toe? Ja, heb bos in, en dan? Laten we anders naar het huis gaan van het verzorgstertje. Ja, waarom ook niet :P

Dus daar gingen we dan. Hier al na de tunnel, wat Amigo normaal dood eng vindt, maar vandaag met beetje overtuiging zo door heen liep.
1.
Afbeelding

2. Even gluren bij de trekpaarden
Afbeelding

Vlak hierna belandde we in een flinke regenbui, die gelukkig van korte duur was.

Galopje in de berm
https://www.facebook.com/BullForceAmigo ... 468746790/

Zwerven tussen de naaldbomen
https://www.facebook.com/BullForceAmigo ... 782080092/

3. Inmiddels al in het dorp aangekomen, ruim uurtje na vertrek.
Afbeelding

4. En thuis bij Evi, zette de vader deze foto online.
Afbeelding

Meneer vond de garage wel een ideale mest- en plasruimte :') Daarna heeft hij de grasmaaier uitgehangen en wat grasjes gegeten in de achtertuin :P En uiteraard, zoals een echte Shet dat hoort te doen, rotzooi getrapt :')

5. Hier had hij net een kop thee omgegooid en was Evi broek wisselen. Meneer likte ondertussen wat geknoeide mango-thee op, want water.. nee.. dat is voor watjes :Y)
Afbeelding
(voor de goede orde, er waren maar liefst 3 drinkmogelijkheden, een oude plantenbak met regenwater, een kleine bak die regenwater opvangt van de goot en een emmer met schoon kraanwater)

6. Vervolgens waren de drukke, piepende hond en vogel binnen ook wel erg vreemd.
Afbeelding

7. En weer op, terug naar huis na de pauze
Afbeelding

Eerste lange stuk in galop op een zandpad, 'super leuk'!
https://www.facebook.com/BullForceAmigo ... 105413393/

Onderweg kwamen we nog een heuvel tegen waar Evi wel graag op wilde rijden.
https://www.facebook.com/BullForceAmigo ... 558746681/

8. Poseren op de heuvel
Afbeelding

Onderweg kwamen we nog een gigantisch, niet omheind, grasvlakte tegen. Dus daar wilde Evi ook nog over galopperen. Enkel had Amigo daar minder zin in en gaf in het begin een flinke bok. Op het einde toch nog een stukje gegaloppeerd.
https://www.facebook.com/BullForceAmigo ... 192079951/

9. En tot slot nog op de terugweg weer langs de trekpaarden gereden en deze keer kwam er wel eentje dichterbij kijken. Wat een geweld als zo'n dier op je af komt galopperen. Amigo schrok er helemaal van, van dat gedender op de grond. Maar hij durfde daarna toch nog er naast te staan om te poseren :D
Afbeelding

Amigo was tot op het einde hartstikke energiek, maar ook super blij dat hij weer lekker thuis bij zijn vriendinnetjes kon grazen. Ondanks dat ik zelf momenteel nog alleen een stalen ros kan berijden, heb ik ook enorm van de rit genoten. Dat plezier van die twee, heerlijk!

JesdaJinn

Berichten: 10997
Geregistreerd: 23-01-12
Woonplaats: Nijverdal

Re: Buitenrit met Amigo

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-04-15 14:38

Ziet er gezellig uit!

CaVaLaPhoto

Berichten: 1627
Geregistreerd: 13-03-05
Woonplaats: Heythuysen

Re: Buitenrit met Amigo

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 30-04-15 07:31

Dankje :) Het was ook heel erg gezellig :D