Ik ben nooit zo geweest van de topic's omdat ik altijd aan de maat ben geweest. Ik ben nog steeds niet de slankste maar toch voel ik me nu goed genoeg om op te stappen en, zonder een schuldgevoel naar het paard, weg te rijden.
(lees 17 kilo afgevallen)
Ik ben sinds begin dit jaar met een nieuw bijrijdpaardje begonnen en EINDELIJK is dat western geworden! Ze heet Special en is echt heel speciaal. Ze is een Merrie, een draak en een onwijze knuffelkont!! Voor ik blijf kletsen, hier wat foto;s die mn lieve dinnetje Marlies (Bellatrix op bokt) voor me heeft geschoten!
Foto's staan giga door elkaar heen

Poetsen,

De fijnste foto al zeg ik het zelf,,

Aan handhouding word gewerkt


Happy Face


Opgepast, wortels op de grond!

Inzet volte,

Creatief momentje van Marlies (Bellatrix)


Na het rijden nog even foto's van ons samen gemaakt.



En daarna het zweet er af gerold dus lekker vies!

En dat moet natuurlijk ook weer schoon


Heel erg bedankt voor het kijken en ik hoop dat jullie ons ook een leuke combi vinden

** Ik weet dat ik zonder cap rijd en wat de gevolgen hiervan kunnen zijn, hierop hoef ik niet meer gewezen te worden ** Oja, ik ben nog zoekende naar westernboots, vandaar mn vlakke schoentjes,, Woeps..
Ps: Ter vergelijking heb ik nog een foto van hoe het er eerst uitzag *schaam schaam*
Een van mijn vorige bijrijdpaarden, Kaylak
