Na niet al te lang zoeken vond ik op 18-2 mijn maatje Fleur. Vanaf het moment dat ik met haar in de stal aan het tutten was was ik verliefd. Ze toonde karakter maar was eerlijk. Ook tijdens het rijden wist ik het, zij is mijn kleine grappenmaker!
Op 2-3 maakten we een gave strandrit die vanuit stal georganiseerd was en op 23-3 een leuke schriktraining waar het vertrouwen in elkaar echt kon groeien en ze me verraste met haar nuchterheid. Op 13-4 was het zo ver, wij mochten model staan bij een foto meeting op 5 minuten lopen vanaf onze stal... wat zijn wij een stel bofkonten!
We zullen het verhaaltje niet langer maken dan dat nodig is, geniet maar met mij mee van mijn prachtige dame die op de foto is gezet door deze super fotografen! We hebben genoten van de dag en nu ook van het super resultaat

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.
