Vanochtend ging al vroeg de wekker... Om 6 uur was het einde uitslapen, want om half 9 werden we met een pony van ons verwacht bij stal Mansour. Daar waren dit weekend de Mansour horsemanship dagen en wij waren uitgekozen door Luuk Teunissen en zijn partner Susanne Suberg om met onze pony te komen voor de demonstratie.
Maysie is onze 3 jarige shetlandpony, die nu iets meer dan een maand van ons is. Al de dag nadat we haar opgehaald hadden begonnen de problemen, begon ze gericht naar mensen te trappen en liet ze zich niet vangen. In het filmpje word er meer verteld over de pony én over wat Luuk Teunissen aan het doen is.
Maysie stond om half 9 in haar tijdelijke stalletje en om kwart voor 12 was het Maysie's moment. We moesten ons dus even bezighouden, maar dat was niet moeilijk met de demonstratie's die gegeven werden.
Toen de demonstratie vóór die van Luuk Teunissen en Susanne Suberg afgelopen was, werden de hekken in de bak gezet en werden we flink zenuwachtig
Met meerderen van Stal Mansour hebben ze Maysie vanaf de stal naar de bak gebracht. Toen was het zover... Maysie kwam binnen en de muziek die te horen was, paste ontzettend goed bij ons meisje.... Het liedje was true colors.
Nouja genoeg gepraat, kijk gewoon de filmpjes
Liever kortere filmpjes? (Hier missen stukken, maargoed kan me voorstellen dat bijna een half uur filmpje kijken niet voor iedereen leuk is
)En tot onze verbazing... Lijkt het nú al een hele andere pony dan die vanochtend bij ons in de trailer stond! Ze laat zich pakken, al is het met twijfels en kan ze niet ver weglopen (Staat in een schuilstal), maargoed eerder ging ze in de hoek staan en trapte ze naar je. Ook kwam ze naar het touw toe en kon ik haar over haar voorhoofd krabben, wat ze héérlijk vond.
En wat eerder écht niet mogelijk was....

We gaan nu voorzichtig verder met de tips die we gekregen hebben en Luuk mag over een poosje opnieuw met Maysie aan het werk, maar dan gewoon op stal. Het is ongelofelijk hoeveel hij bereikt heeft in korte tijd en hoeveel Maysie daaraan heeft!
