Baasje vindt dat ik een puppyface heb..Vooral als ik m'n oortjes zo naar voren doe?Waar heeft ze het nou over?Oké ik heb een klein hoofdjeMaar zo ben ik toch wel stoer!
Jammer dat je foto's vaak zo'n slechte kwaliteit hebben! Maar Wolder blijft een leukerd, idd prachtig koppie
Het is eigenlijk of fotoshoot of m'n telefoon en heel soms m'n wel goede camera. Maar m'n telefoon met 2 MP in het donker is niet de beste kwaliteit.Bedankt voor jullie reacties
ShauniBef schreef:En ik wil hem nog steeds in mijn stal hebben Bestuur jij de trailer? Dan laad ik 'm wel in!
upendo schreef:ShauniBef schreef:En ik wil hem nog steeds in mijn stal hebben Bestuur jij de trailer? Dan laad ik 'm wel in! Dan zou ik maar opschieten! Ik ben al onderweg!
Nessie schreef:Dan blokkeer ik de deur zodat jullie niet naar buiten kunnen Dat is een beetje jammer.... ..Haha .. Vind je knol écht gaaf !
Sexy pony! Ben echt helemaal weg van hem! Normaal heb ik niet zo van de haflingers maar Wolder en Goldy oeeh die zijn toch wel erg leuk!!
ShauniBef schreef:En ik wil hem nog steeds in mijn stal hebben Bestuur jij de trailer? Dan laad ik 'm wel in! [/quote]Dan zou ik maar opschieten! Ik ben al onderweg! [/quote]ik heb hem net een kwartier voor jou opgehaald lekker puhhh
tss jij bent niet aardig laat ik Woldy maar gauw bij jou weghalen met een foto op mijn mobiel ter herkenning*hopent dat mobiel niet vastloopt*