
Deze meeting was daarom voor mij erg speciaal, samen met mijn buurmeisje gingen we met de trailer voor de 2e keer in mijn leven naar Dijkgatbos en het was net zo geweldig als de 1e keer!!
Voor sommigen is het heel normaal om met de trailer overal heen te gaan, maar voor mij zeker niet. Jack heeft 2,5 jaar terug een trailer ongeluk gehad, en was daarna niet meer te laden (hij heeft een trailer op zijn naam staan + 3 trailer laad instructeur's). Begin januari zijn we met instructeur nummer 3 aan de slag gegaan en zij kreeg Jack er in zijn achteruit op, en met zijn hoofd in de trailer (en dit was echt heel wat!).
Uiteindelijk zijn mijn vader en ik samen weekenlijks met Jack gaan oefenen, en werd het trailer laden een onderdeel van onze training. We wilden er geen in instructeur's meer bij halen omdat Jack echt ontzettend eenkennig is, en we met zijn 2e al vrij snel resultaat begonnen te boeken.
Afgelopen zondag is Jack zonder enige twijfel in 1 keer de trailer in gelopen, en kon mijn vader rustig de bilstang achter hem dicht doen (Jack is voorheen in paniek onder de stang doorgekropen). Ook op de terug weg was er geen enkel probleem, afgelopen dinsdag is hij zelfs de trailer in gerend (was heel slecht weer, en hij wilde volgens mij naar huis

Genoeg getypt, hier komen de foto's

1.

2.

3.

4.

5.

Na de portret foto's gingen we losgooien, en dan gaat Jack soms ook echt los..
Voor het losgooien nog eventjes overleggen wat de bedoeling is

6.

En daarna is het tijd om op te stijgen..
7.

8.

9.

10.

En als laatste gingen we nog eventjes rijden

11.

12.

En tijdens het rijden vond Jack het nodig om opeens midden in een rengallop stil te staan.. Met het resultaat dat ik er ook opeens naast stond

13.

14.

De foto's zijn gemaakt door:
http://www.loralooij.nl/
http://www.shshots.nl/
en Lindalacht op bokt
15.

Volgende week maak ik een topic aan met foto's van de andere 3 fotografen, er zijn zoveel mooie foto's gemaakt dat ik besloot om 2 topic's aan te maken
