Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
niet in de zin van vervelend doen maar ze weet precies wat ze wel en liever niet doet....

Geweldig ras! 
denice schreef:ik heb twee jaar een connemara gehad, en dat was echt een moeilijke pony. in de omgang zeer betrouwbaar en echt heel erg lie, maar met rijden een superheet ding.
Ookhad ze de nodige rugklachten terwijl ze uit een hele sterke goede lijn kwam.
yvvv schreef:denice schreef:ik heb twee jaar een connemara gehad, en dat was echt een moeilijke pony. in de omgang zeer betrouwbaar en echt heel erg lie, maar met rijden een superheet ding.
Ookhad ze de nodige rugklachten terwijl ze uit een hele sterke goede lijn kwam.
Denk dat dit ook wel een reden kan zijn voor het pittige gedrag!
maargoed, ik rijd haar bij voor het dressuurmatige stukje (dat wil de eigenaresse graag) ik mag natuurlijk alle andere dingen ook wel doen ....
want ik ga verhuizen en dan word het een beetje te ver ....
Desondanks is ze superbetrouwbaar, lekker voorwaarts en bomproof op buitenritten.
) en is alleen iets minder voorwaarts maar ook echt bomproof op buitenritten, mn zusje springt er haar buitenwedstrijden mee want die van haar(ook een connemara) is daar iets te sterk nog voor. mijne is af en toe wel lui
en ook super eenkennig. t is overigens een merrie, ik rij met haar L2 en ga in het buitenseizoen weer beginnen omdat ze van de winter ziek was enz. die van me zusje is een zoon van starlight(van de post hierboven
) dus we hebben familie;) t is een ruin en me zusje gaat er B mee springen binnenkort hij is 6 jaar heeeeel speels en heeeeel nieuwschierig, is wel pittiger dan de mijne maar superlief.

Vind het erg leuke pony's en als ik ooit zelf een paard wil komt dit ras zeker in aanmerking. Alleen schijnen ze vaak wel duur te zijn. Lollypop2002 schreef:Ik wil ook een Connemara overwegen. Zeker na deze reactie's. Het wordt mijn eerste paardje en ik wil het liefste een recreatie paardje. Het is mij verteld dat ze rustig, lief en betrouwbaar zijn. Dat zoek ik in een paard.
Zijn ze geschrikt als eerste paard?