Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
RonAalders schreef:Als je een reiner ziet die erg wijd gaat bij het stoppen moet je maar eens kijken of de kroonrand wel parallel aan de grond loopt.
Mac schreef:Je bedoelt te zeggen dat de kroonrand horizontaal behoort te lopen? Is dat vanaf de zijkant gezien, van voren, of van achteren
RonAalders schreef:Omdat de voet zich -zonder het correct bijhouden- gaat aanpassen aan het afwijkend gebruik van het spronggewricht, groeit de voet steeds schuiner af en wordt de instabiliteit steeds erger
Mac schreef:RonAalders schreef:Als je een reiner ziet die erg wijd gaat bij het stoppen moet je maar eens kijken of de kroonrand wel parallel aan de grond loopt.
Je bedoelt te zeggen dat de kroonrand horizontaal behoort te lopen? Is dat vanaf de zijkant gezien, van voren, of van achteren?