ik zoek een goeie maar redelijk geprijste hoefsmid die sliding plates onder zet ik ben niet zo bekend met hoefsmeden in de omgeving van aalsmeer en het liefst een smid die over een week al kan wie kan mij helpen
Toen ik nog in het Westen woonde had ik Frank Douven uit Langeraar. Je zou hem kunnen bellen. Ik betaalde voor slidingplates hetzelfde als gewoon beslag.
Ik sta in Diemen en ik betaal 55 Euro. (inclusief bekappen voor). Volgensmij betalen de meeste mensen bij mij op stal zoiets voor Plates. Bij Wennekers komen ook regelmatig hoefsmeden die sliding plates doen, misschien kun je daar informeren naar een hoefsmid?
ja ben er heel blij mee heb binnenkort een wedstrijd vandaar dat ik ze met spoed moest hebben. ik ben heel blij dat hij toch kwam. nogmaals bedankt voor de reacties