Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
crazycactus schreef:Wat zou het voordeel zijn van een elastische singel?? Ik ken ze wel bij renpaarden en dat lijkt me zinnig maar bij westernpaarden??
Maar hij heeft het me even uitgelegd en toen had ik zoiets van "logisch".... Sugarmiss schreef:Plaatje zou handig zijn
, thnx Sugarmiss. Ik weet niet of er nog meerdere van dat soort singels zijn maar het viel me gewoon op. Ziet er opzich goed uit maar of ie het ook is.... is een ander verhaal.
Met deze singel kom ik gemakkelijker en zonder platte paarden oren bij het eerste gaatje, loopt naar de bak en kan gewoon aansingelen. Je moet er wel op letten dat je hem niet te strak aantrekt, net als bij een gewone singel. Als je singel te srak moet ligt je zadel niet goed.