Nu vroeg ik mij af of reining onder jullie Westernbokkers ook zo populair is.
Zelf ben ik een 'beginnend' westernruiter, rijd nu wel al aan een stuk 4 jaar echt WN (vroeger gecombineerd met dressuur) maar dat was nooit zo serieus, meer dan de basis en spelenderwijs les kreeg ik niet.
Nu les ik ergens anders en ben ik nu bezig met de reining & cutting oefeningen onder de knie te krijgen.
Voor die 4 jaar WN, heb ik op de manege in de buurt veel pleasure & trail gereden, dat was heel leuk, ook onderlinge wedstrijdjes enzo.. Daarna ben ik gestopt met WN en daarna na een tijdje weer begonnen. Maar reining & cutting vind ik toch het leukste..
Nogmaals, wat rijden jullie voor discipline en wat vinden jullie ervan.. Rijd je ook de NRHA wedstrijden mee, of andere wedstrijden, en welke klasse rijden jullie dan.
Was ik gewoon even benieuwd naar

Edit: Tekst wat aangepast omdat ik misschien mensen verkeerd wegzette. Door mijn opmerking over het spelenderwijs lesgeven.

(eerst nog betere wissels krijgen...) 