Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
)



Cassidy schreef:Ik zou voor een spijkerbroek gaan en stevige bergschoenen met een hakje. Als je met sporen moet rijden is het wel handig als de laarzen een richeltje hebben waar de spoor op rusten kan.
.
Sugarmiss schreef:Ik vind een spijkerbroek net zou koud als welke andere broek ook. Met dit weer doe ik lekker mijn Thermo-broek aan
Mijn rijbroek liet te veel koude lucht binnen vind ik

nielsd schreef:Cassidy schreef:Ik zou voor een spijkerbroek gaan en stevige bergschoenen met een hakje. Als je met sporen moet rijden is het wel handig als de laarzen een richeltje hebben waar de spoor op rusten kan.
.
Ik denk niet dat je gelijk de eerste keer met sporen rijd.
Toen ik voor de eerste keer western reed had ik gewoon een rijbroek aan met mijn laarzen, dat gaat prima

Cassidy schreef:Rijden in een rijbroek heb ik ook gedaan, en dat gleed echt alle kanten uit. En met gewone rijlaarzen had ik al helemaal geen contact met mijn paard.
