Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola






). Ik heb ook een kinriem ipv een kinketting, maar dat mag dan weer niet bij de NRHA. Gelukkig rij ik geen shows meer, dus geen last van.



spatter schreef:apart bit heb jij!
Cer schreef:Ik vind dat myler fijne bitten maakt, maar ook een heel assortiment heeft waar ik nooit mee zou rijden.
Cer schreef:Correctionals rij ik principieel nooit mee, en zgn. 'overgangsbitjes' geloof ik ook niet in.
Laatst vertelde iemand mij dat een trensmondstuk aan een bit ook niet vriendelijk is, vanwege de scharende werking van de trens in de mond. Je kan de tong en onderkaak 'knellen' zeg maar. Dan zou je dus bij een bit juist voor een vast mondstuk moeten kiezen, misschien met wat tongvrijheid?
)



maar dat is een ander onderwerp)


)



Cer schreef:Hm.. een 'wonderbit'??? Is dat ook iets van e-bay?
, gezien die prijzen van 'hier' .
) Later heb ik hem nooit meer gebruikt en toen ik mijn bijrijdster er eens mee liet rijden, merkte ik dat hijhet niet meer lekker vond. Nooit meer gebruikt naderhand 
vera schreef:Mooie bitten Cornelie!
Citaat:Wat zouden jullie doen als je de overstap moet maken van snaffle naar shank?
Eentje met een low port of met een recht mondstuk?