Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
laukjefreak schreef:Wat is hier gebeurd dan ?? Wat dat mis ik even in je eerste verhaal.inmiddels heeft school een drama van het gebeuren gemaakt en stop ik op de opleiding ik ga verhuizen van school. Ik heb niks meer met hun te bespreken. Slachtoffer hulp is ook ingeschakeld en we gaan een gesprek regelen met Enschede ROC adventus oid.
Citaat:Ik ben een GROOT VOORSTANDER VAN HET DRAGEN VAN EN CAP OF ANDERE DEUGELIJKE BESCHERMING van je hoofd zowel op wedstrijden als thuis !!!!!!!!
Ik vind mijn gezondheid toch veel belangerijker dan traditie. Bovenstaand ongeval is hier helaas weer een voorbeeld van
rina schreef:of blijven we wachten tot het kalf verdronken is.
jessiejanes schreef:Maar hoe zou het nu met H zijn ,als hij/zij wel een cap had gedragen???
(even realistisch)
PeterV schreef:rina schreef:of blijven we wachten tot het kalf verdronken is.
Sorry rina, maar tegen dit soort van ongevallen daar kan Vet of Trel of Drubbel of Wijdeven of Gosen of Wiekema of Sterrenburg niet tegen op.