Deze 2-jarige QH was nog niet geregistreerd dus heb ik zijn registratie aangevraagd.
Alles ging helemaal goed en na een maand heb ik contact gehad met de AQHA of ze alle benodigde gegevens hadden om het paard te kunnen registreren. Zij zeiden dat alles in orde was.
Maar.... vandaag kreeg ik (uhm, mijn man
)een brief (Payback is al wel registreerd)Dit is de vertaling ervan:
Beste mr. van Vugt
Wij hebben van u een verzoek ontvangen om bovengenoemd paard op uw naam te registreren.
Maar de koper zijn naam is CJA van Vugt en de kopers ID is geregistreerd op Eric van Vugt.
Om dit paard op naam van Eric van Vugt te kunnen zetten hebben we een ondertekende verklaring nodig van CJA van Vugt dat hij hiermee instemd.
Erg grappig dus, want CJA en Eric zijn één en dezelfde persoon
Dus let goed op bij het overschrijven van een paard dat je ook daadwerkelijk de naam invult die bij de AQHA bekend is, om vertraging te voorkomen
Ik hoop dat ik hier mensen mee geholpen heb en mocht iemand hulp nodig hebben bij het invullen van papieren kun je altijd bij mij terecht.
. Overigens staat de naam van de eigenaar ook onderop het registratiepapier precies zoals hij ook op de transfer moet komen te staan. Of bovenop als het paard nog van de geregistreerde fokker/eigenaar is.