Ik ben weer een van de zovele Engelse ruiters die erover nadenkt om het Western rijden uit te proberen. Ik vind dressuur echt machtig om te zien, maar ik zie het mezelf niet meer doen. Ik heb er geen zin meer in.
Ik heb hier al heel veel positieve reacties gelezen van bokkers die overgeschakeld zijn naar western, dus wil ik het ook een proberen.
Nu is het probleem, ik ken echt niemand in de western wereld, dus zelf een goede instructie vinden is een moeilijke opgave als je niet weet hoe of wat.
Ik woon zelf in de buurt van Aalst (België) en ik zou liever niet meer dan 1 uur willen rijden. Ik heb geen paard tot mijn beschikken voor western lessen, mijn KWPN'er is namelijk niet geschikt om mijn eerste western lessen mee te rijden.
Mijn persoonlijke voorkeur gaat uit naar een instructie die les geeft op zijn/haar eigen paard, het idee van een manegepaard spreekt me niet zoveel aan.
De manegepaarden waar ik vroeger mee gereden heb, waren net robotjes.
Het zou ook heel fijn zijn als die persoon ervaring heeft met het omscholen van Engels geschoolde paarden, want als het western mij bevalt, zou ik mijn KWPN'er willen omscholen.
Met mijn merrie kan ik niet op verplaatsing gaan.Hopelijk weten jullie iemand voor mij!