Hoi,
Ik heb nu ongeveer al 2 jaar een paint en heb daar best veel problemen met dekens mee. Hebben jullie daar ook zo last van? Ik heb tot nu toe elk jaar al een nieuwe deken moeten kopen. (Hij is overigens nu 7 jaar) Elke keer als ik een nieuwe deken koop ligt die goed, maar vaak na een jaar past die niet meer. Dit jaar heb ik ook andere problemen gekregen naast te krap, namelijk schuren op zijn rug en staart. Mijn paard heeft namelijk een heel gevoelig huidje.
Nu moet ik weer op zoek naar een nieuwe vliegendeken of zomer sheet omdat deze te veel schuift en gaat schuren op zijn rug. Heeft iemand tips qua deken welke goed passen op jullie quarters & paints?
(hij heeft een ouderwetse bouw en dus best breed) Ik kan hem ook niet zonder zetten want dan schuurt hij zijn staart en blijft er bijna niks meer ervan over.
groetjes Melanie
Laatst bijgewerkt door _Melanietje_ op 19-05-12 19:26, in het totaal 1 keer bewerkt