Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Blyss schreef:<knip> inmiddels bevestigd door de dierenkliniek van de universiteit in Utrecht. Ze hebben het daar nog nooit eerder gezien. Utrecht heeft contact gehad met een kliniek in Amerika en de beste optie zou zijn opereren. De meest succesvolle operatie methode in Amerika is de verkleving lossnijden zodat de spieren weer kunnen gaan werken, een goede revalidatie moet de rest doen.
Nu ben ik op zoek naar houders van Western paarden die dit herkennen. Want is opereren inderdaad de enigste en juiste optie?

Blyss schreef:nee, het komt niet meer voor bij halter gefokte western paarden. Wel bij reiners, dit omdat die meer kans hebben op een bil spier scheuring als ze er te diep onderkomen. Maar een bil spierscheuring kan ook ontstaan als je paard b.v. enorm trekt en hangt bij het vastzetten.

