Ik zit niet in het wereldje, dus ik heb geen idee wat er mogelijk is. De Switch is bekend, de Deck heb ik zien voorbij komen omdat ik mijn spellen via Steam speel.
Dat is ook meteen de reden dat ik over de Deck nadenk, omdat je dan de spellen die je via Steam speelt ook gewoon daarop kan spelen (indien compatibel). Maar de Deck is duur (500 euro) en komt pas in het najaar uit en dan is het nog maar de vraag wanneer je hem krijgt (reservatiesysteem).
De Switch lijkt dan een beter alternatief, meteen beschikbaar en goedkoper. Maar je moet wel weer spellen opnieuw kopen. Tegelijk heb je ook weer andere spellen die typisch voor Nintendo/Switch zijn en dat is ook leuk (nog meer keuze

Dus de vraag: wat is de beste keuze voor iemand die iets draagbaars zoekt om te kunnen gamen zonder steeds met de laptop op de bank te moeten zitten, en die gewend is om met laptop/Steam te werken? Welke ervaringen heb jij met de Switch? Gebruik je die veel? Is er veel verschil in kwaliteit (heb natuurlijk een gaming-laptop)? Of is het wel doenbaar en gewoon leuk?