Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Rudina schreef:Ik ben echt gek op rosbief, en zojuist vroeg ik of mijn vriend een pakje mee wou nemen.
Wij gaan regelmatig naar de jumbo en vaak laat ik het daar ook al liggen omdat het gewoon een vieze bruine kleur heeft.
Ik eet het alleen echt knal en dan ook knal rood.
Nu kwam hij net thuis met een pakje dat gewoon vies bruin was, nergens rood te bekennen.
Is dit nou bedorven? Ik kom in meerdere vestigingen van de jumbo en altijd zie ik daar aardig donkere rosbief liggen, heb zelfs eens gevraagd of ze het voor mij vers wouden afsnijden en ja hoor ook weer bruin van kleur. Het lijkt mij dat ze dit niet in de schappen mogen laten wanneer het daadwerkelijk bedorven zou zijn dus ben ik wel benieuwd is het ook echt bedorven of bestaan er meerdere varianten of zo?
Sizzle schreef:Rood is nep. Dat is gewoon een soort kleurstof dat wordt toegevoegd om het aantrekkelijker te laten lijken (precies dat wat jij ook schrijft dus).
Daar waar de plakjes over elkaar heel liggen is het meestal gewoon bruin achtig.
Rudina schreef:Maar zou dan bijv. Jan linders er rotzooi in gooien? Die van de Lidl vind ik wel erg rood en apart er uit zien, maar bij de Jan linders zou het toch ook gewoon vers zijn?
Ik vind die imo een stuk roder en frisser kijken dan die van de Jumbo.