Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
van dat gele; dat noemen ze pickles geloof ik

Dus dit zijn mijn opties vaak!
) Of natuurlijk groentetempura in de sushi!

Ayasha schreef:vegetariërs eten meestal toch wel vis?
nee, een vegetariër eet geen vis. Anders ben je geen vegetariër. Zijn veel mensen die dat niet weten hoor, je bent zeker niet de enige! Komt denk ik doordat er veel mensen zijn die zichzelf vegetariër noemen terwijl ze gewoon vis eten, dat klopt dus niet. 

Fiffill schreef:Ik ben ook vega, laatst sushi gemaakt met omelet, avocado, komkommer, wortel en groene asperge.Ayasha schreef:vegetariërs eten meestal toch wel vis?
Zo vervelend is dat, zit je in een restaurant "maar we hebben wel vis"nee, een vegetariër eet geen vis. Anders ben je geen vegetariër. Zijn veel mensen die dat niet weten hoor, je bent zeker niet de enige! Komt denk ik doordat er veel mensen zijn die zichzelf vegetariër noemen terwijl ze gewoon vis eten, dat klopt dus niet.
)