Ideeen voor halloweengerechten?

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Ielsje
Berichten: 580
Geregistreerd: 07-06-07

Ideeen voor halloweengerechten?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 30-10-08 15:09

morgen hebben we een halloween-etentje, waar we allemaal een gerecht moeten meenemen. Ik kom niet verder tot de pompoensoep met spinnen (gehaktballen met spagettipootjes).

iemand ideeen? zowel zoet als hartig is welkom!

eva1969

Berichten: 4081
Geregistreerd: 01-04-06

Re: Ideeen voor halloweengerechten?

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-10-08 15:12

Heksenspoom, citroensorbetijs met daaroverheen een scheutje 7-up en groene grenadine Lachen

Lotje02

Berichten: 4006
Geregistreerd: 14-11-05
Woonplaats: Tilburg

Re: Ideeen voor halloweengerechten?

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-10-08 15:15

Enge Vingers:
Nodig voor 16 vingers:
8 sneetjes wit of bruin brood zonder korst
2 el verse roomkaas
1 eetl gistextract
1 tl boter
16 amandelschijfjes
2 el tomatenketchup.
Snij elk plakje brood in de lengte doormidden. Besmeer 8 van de halve sneetjes brood met roomkaas en de rest met een dun laagje gistextract. Rol de halve plakjes brood stijf op tot er een vingervorm ontstaat. Doe een beetje boter op een van de uiteinden van de vingers en plak daar een amandelschijfje op om de nagel te vormen. Maak met een scherp mes kleine insnedes in de vingers om de knokkels te vormen. Smeer tot slot wat tomatenketchup aan het andere uiteinde van de vingers.

Insectenpudding
Koop een pakje Trix jello pudding. Maak het klaar volgens de gebruiksaanwijzing op de verpakking. Koop bij de snoepwinkel verschillende enge dingen zoals winegum vliegjes, slangen… Doe deze in een puddingvorm of in kleine vormpjes. Giet de jello pudding erbij. Je kan er eventueel ook nog enkele druppels kersenlikeur bijdoen en klaar is je griezelige insectenpudding.

Caira
Berichten: 26389
Geregistreerd: 20-07-02
Woonplaats: Schoorl

Re: Ideeen voor halloweengerechten?

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-10-08 15:40