In dit topic kunnen de ervaringen mbt tot het uitproberen van het testrecept worden gemeld. Dit kan gedurende ongeveer 4 weken, tot en met 16 september. Maximaal 2 foto's per uittester van het resultaat.
Geef een eindoordeel/rapportcijfer op een schaal van 0-10, waarbij je één cijfer voor de uitvoering mag geven en één voor de smaak.
De testrecept-topics deel 1 en 2:
[VT] Testrecept augustus: deel 1, de ingredienten
[VT] Testrecept augustus, deel2: de poll
En het winnende recept:
Citaat:Avocado-kipsalade met sinaasappelmayonaise
ingrediënten ( 4 personen)
- 2 avocado
- sap van een halve citroen:
- 1 eetlepel mayonaise:
- 1 eetlepel koks room (of Koffieroom)
- 1 grote sinaasappel
- 1 kleine ui of wat bieslook:
- 225 g gekookte kip (1 gerookt kipfilet)
- Peterselie voor de garnering
Bereiding:
Halveer de avocado's, verwijder de pitten en besprenkel de helften met citroensap. Vermeng de mayonaise, de room en de geraspte schil van de sinaasappel Verwijder alle witte velletjes en pitten uit de sinaasappel en hak deze in kleine stukjes. Voeg de gehakte bieslook of ui bij de mayonaise. Snijd de kip in gelijke blokjes en roer deze door de mayonaise. Verdeel de kip salade met mayonaise over de vier avocado helften. Garneer met gehakte peterselie.
Veel plezier en smakelijk eten met het uittesten, en vergeet de andere recepten niet, want die klonken ook erg lekker!