vorige week een algemeen bloedtestje laten doen van m'n pony en daar kwam uit dat hij wat te weinig rode en witte bloedcellen had. Niet erg maar net wat te weinig.
Aan de pony merk ik weinig.. Hij is ietsje rustiger als normaal. Dus nu is het gewoon een drukke pony en geen ADHD-tje meer. Buiten is hij nog steeds even druk als van ouds alleen in de bak loopt hij nu veel lekkerder.
Nou heb ik van het weekend een endurance wedstrijd (47,5 km) en vraag ik me een beetje af wat ik daarmee moet... Afmelden of toch gewoon mee toen en eventueel onderweg stoppen mocht het nodig zijn..
Hoe erg is (lichte) bloedarmoede? Kan hij daar verder gewoon een wedstrijd mee lopen? De afstand is maar klein dus dat scheelt wel..
Wedstrijden vind hij echt super leuk. Lekkere uitlaatklep voor hem en door mooie bos racen, vin hij zo geweldig! Dus afmelden doe ik liever niet.. Dus is het kwalijk/onverstandig om hem die wedstrijd te laten lopen?
Laatst bijgewerkt door woeliej op 10-09-08 10:13, in het totaal 1 keer bewerkt