Hangt er vanaf. Ik betaal ongeveer 8 euro voor een zak muesli. Je hebt zoveel merken en zoveel "speciale" soorten er tussen zitten... Je hebt zakken van 7 euro, maar ook van 11.
Gemiddeld rond de 10 euro denk ik. Ik ben er inderdaad ook wel eens van 8 euro tegengekomen. Maar ik heb zelf voer van Dodson&Horrell, dat kost maar liefst 20 euro voor een zak van 18 kilo. Maar wel super spul!
het maakt veel verschil wat voor voer je gebruikt. bij ons op stal worden de paarden gevoert met lavor basis brok. het is maar net hoe duur je het zelf maakt/wilt maken. wij krijgen voer per pellet en dan is 1 zak ong. 6 euro!
Wat ik wel weet is dat veel voer duurder is geworden het afgelopen jaar. Prijzen van brok weet ik niet, maar de muesli's gaan toch al snel voor prijzen tussen de 11 en 20 euro de zak (20kg).