'plassen' via anus door ruin

Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
annemarie56
Berichten: 1
Geregistreerd: 21-05-08

'plassen' via anus door ruin

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-05-08 13:40

Hoi allen,
ik maakte laatst wat geks mee, het ruintje waar ik op rijd heeft staart exceem, dus na het rijden ging hij er eens lekker voor staan, kont tegen de muur en schuren maar, zo hard als hij kon. Ineens liep hij naar voren en er spoot een straal vocht uit zijn anus, ik weet zeker dat het niet uit zijn plasser kwam. Ik heb al veel gezien maar dit nog nooit. Het was een flinke straal, en hij heeft geen diarree, zijn mest is normaal. Is dit normaal of moet er nu een dierenarts komen????
Hij staat er gezond bij, glanst, werkt graag, wel een dikke buik, maar hij krijgt ook goed te eten, ik heb er geen verklaring voor, het leek wel water, in ieder geval geen kleur, het waren niet een paar druppels, een flinke spuit , laten we zeggen totaal een heel kopje water.
Heeft iemand een verklaring?
groetjes,
Annemarie.

Olikea

Berichten: 5742
Geregistreerd: 19-08-07
Woonplaats: HULST

Re: 'plassen' via anus door ruin

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 17:17

Ik zou de DA bellen als ik zoiets zou zien bij mijn ruintje..
kan nooit kwaad, liever een keer te vaak dan een keer te weinig..

CM_

Berichten: 26904
Geregistreerd: 19-04-03
Woonplaats: Stal Niveau Herpen !!

Re: 'plassen' via anus door ruin

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 17:18

Klinkt toch eerder als diaree , het is een hele operatie om het urinekanaal van een ruin naar de anus te verleggen Knipoog