Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
latnahc2 schreef:scheren? plukken?
WinSel schreef:heb je er misschien een foto van ?
ik denk idd dat scheren een goede optie is
x_Jeanine_x schreef:Ik denk dat scheren beter is...
maar dan kan je toch beter even een foto plaatsen!
InekeH87 schreef:Wat krijgt hij aan voeding? Heeft hij dit altijd of alleen dit jaar. Misschien kan je wat lijnzaadolie door zijn voeding heen doen. Slobber wil ook nog wel eens helpen.
Zelf geef ik mijn paarden als ze beginnen met verharen 3 keer per week slobber en iedere dag wat extra lijnzaadolie op een boterhammetje. Ik heb dit jaar niet eens extra hoeven poetsen. Ze waren binnen no time zo glad als spiegeltjes.
Lontje schreef:Hoe oud is het dier en is het verder gezond (eten/drinken/ontlasting/levendigheid)?
Als je het niet vertrouwd zou je eventueel bloed kunnen laten prikken
aslo schreef:Hoe is haar gebit, is hier al eens iets aan gedaan?
aslo schreef:Zou je eens na kunnen laten kijken, als er bijv. haken op haar kiezen zitten, kan ze haar voer niet goed vermalen en ook niet goed verteren. Krijgt ze wel eens hooi? Zoja, hoe eet ze dit? Echt malend en dan doorslikken of staat ze te smakken en spuugt ze (later) weer wat uit?
Haarbal schreef:Een paar eetlepels zonnebloemolie over de brokjes elke dag doen ook wonderen!