Net toen het er prachtig uit begon te zien gingen ze de wei op, gevolg, een dag later hele been dik. Arme beestje liep op drie benen. VA erbij, flinke ontsteking (logisch) en ontstekingsremmers, antibiotica en poeder om de zwellig af te laten nemen mee gekregen. Binnen een dag was er super resultaat, zwelling nam af, paardje weer helder. VA had advies gegeven om te bellen als het twee dagen later niet beter was geworden, om opnieuw twee prikken te geven. Maar gelukkig was het twee dagen later stukken beter en niet nodig.
Over de poeders van de antibiotica heb ik nog contact met hem gehad, die moesten we gewoon door blijven geven totdat ze op waren. Heeft twee weken geduurd, nu zijn ze op.
Been ziet er echt geweldig uit, en paardje vliegt weer als een jong veulen rond. De wond is dicht, been is dun, paard is vrolijk.
Maar... ondanks alle medicijnen lijkt er zich wel vocht te hebben verzameld rondom de koot. Ongeveer aanhechting pees aan het bot. Ook een beetje bij de plaats van de wond, maar niet daar gecentreerd.
Wat kan dit zijn? Nog een deel van de ontsteking? Nieuwe ontsteking? Vocht dat langzaamaan afgevoerd moet worden (veel bewegen dus)? Peesblessure door de eerdere ontsteking?
Ze loopt goed op zowel hard als zacht, 10 of 20 minuten. Verder helder, oog absoluut niet ziek oid.
Nu snap ik wel dat iedereen meteen VA weer gebeld had, maar situatie ligt hier (helaas) wat anders (pb
) . We blijven het nog even aan kijken, ze staat nu 'op rust' in het land, waar als het goed is geen gekke dingen gebeuren... Mocht hier niemand zijn die zegt van 'ow, dat komt door dat
' dan bel ik, mits niet afgenomen, einde van de week de VA weer voor in elk geval advies. Nouja, bedankt voor het lezen van het hele verhaal