Ik heb bij de Wiki gezocht naar onderhoudskosten van een paard.
Hier staat dat een zak brok (van rond de 25 kilo) ongeveer €10,- kost. Nu is de vraag of dit ook echt klopt
En is een zak van rond de 25 kilo muesli, zemelen, etc. ook ongeveer €10,- of is dit allemaal veel duurder?
Edit: Graag ook het merk van het voer!
Want ik ben een beetje aan het uit rekenen wat ik per maand kwijt ben voor mijn (verzorg)paard, aangezien ik deze wil overkopen.
Alvast Bedankt!