vol met korsten. Dit heb ik elke dag ingesmeerd, s' avonds met uierzalf om het weer soepel te maken en met de hoop dat het dan eerder genezen was.Het heeft in totaal toch 2 weken geduurd voordat het weg was.
Kan ik de korsten voortaan beter laten zitten zonder er wat op te doen en dan wachten tot het vanzelf overgaat. Of is het toch beter om er steeds wat op te smeren??
eigenlijk heb je het wel goed gedaan door er sávonds wat op te smeren en niet overdag want dat zou het alleen maar hebben verergerd, wat ook helpt om het sneller te laten gaan is je paard binnenzetten dat is het eigenlijk, voor de rest niks, gaan smeren mer zonnebrand moet je niet doen daardoor word het vaak erger of daardoor komt het juist opzetten, Als je uierzalf zonder parfum is is dat goed hoor. gr shaneen
Hoi Shaneen,