Mijn fjord heeft behoorlijk flinke sarcoiden in zijn hals. Nu is hij al op leeftijd ( 22 jaar), en heb mij er verder nooit zo in verdiept omdat er een aardig prijskaartje aan hing, en ondanks dat het een rotgezicht is, heeft hij er geen last van.
Nu vertelde de VA gisteren dat er injecties zijn, met het middel CBG, die, na een behandeling of 6, de sarcoiden laten slinken, en laten verdwijnen. De kans dat ze terugkomen is 20%, de injecties kosten € 40,-. per behandeling.
Aangezien het ip in de kliniek dient te gebeuren, heb ik mij nog wat afzijdige gehouden, ik heb geen trailer, en ook niet de tijd om een keer of 6 op en neer te rijden.
Hij is ermee bezig om de behandeling eventueel op locatie uit te mogen voeren, daar hoor ik nog meer over.
Nu mijn vraag natuurlijk, zijn er mensen hier die er ervaring mee hebben?