ik weet niet of hier al wel eens een topic over is geweest, maar dan kan het op slot... maar dan wel graag met een vermelding naar dat andere topic
!ik heb gister mijn shetjes overgezet van weiland, aangezien er in mijn wei écht geen gras meer stond onderhand... ze kregen wel bijgevoerd (ook brokken) dus ze zijn wat gewend aan voedingsstoffen.
aangezien de wei waar ze nu staan behoorlijk groot én vers is zet ik het brokken voeren (voorlopig) stil, maar ik ben toch bang dat ze teveel aan eiwitten krijgen!
ik heb wel eens op bokt gelezen dat je aan verschillende dingen kan merken dat er hoefbevangenheid aan zit te komen.. iets als zoveel centimeter achter de oren dat het smaller moet zijn in de hals ofzo. maar ik wil het eigenlijk duidelijk weten, zodat ik het in de gaten kan houden, als er iets aan zit te komen gaan ze direct terug naar hun eigen (kaalgevreten) weiland!!
ontwormen ga ik iig vanavond doen, dus daar heb ik al aangedacht
!ik hoop dat iemand mij kan helpen!!
Groetjes Imke