LovingTweety Dit heeft de DA tegen mij gezegd.
Ik heb haar vorig jaar mei laten dekken en in augustus laten scannen ze werd toen drachtig gescand. Sinds januari kreeg ze 3x per dag eten omdat ze dus aardig dik begon te worden, en ik nog steeds dacht dat ze drachtig was maar helaas werd er geen veulen geboren ze heeft het dus kennelijk na augustus verworpen zonder dat ik het wist.
Tot maart hebben er kinderen op haar gereden (2 x per week 3 kwartier) en daarnaast werd ze nog 3 x per week gelongeerd, toen vond ze het niet prettig meer en is ze stil gezet. ( ben nog wel 3 x in de week met haar gaan wandelen ruim 50 minuten per keer.)
Nu ben ik aan het proberen om haar opnieuw drachtig te krijgen maar ze moet ook afvallen.
Marije_jiplover Tot januari kreeg ze 2 x daags 250 gr. bix te eten en stond 2 uur per dag in de gras wei. Na januari 3x per dag bix 250 gr. en 3 tot 4 uur in de gras wei. In april ben ik weer teruggegaan naar 2x daags bix en sinds mei kreeg ze 2 x daags een handje muesli, en nu de laatste week dus 's morgens en 's avonds alleen maar een halve summerfit koek.
zo zag ze er vorig jaar uit

Nu is ze zo.