Oude kneuzing in hoef

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
LadyLuna

Berichten: 3681
Geregistreerd: 09-02-04
Woonplaats: IJsselstein

Oude kneuzing in hoef

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-03-06 20:13

Hoi,
Gister is mijn pony bekapt, ik was er zelf niet bij maar een stalgenoot wel.
En de hoefsmid had dus gezien dat er een oude kneuzing in de hoef zat (ik heb de pony een week dus niet bij mij opgelopen ) En nou had die het eruit gesneden, en er kwam een beetje bloed en pusachtig uit. Nu loopt ze op die rechtervoorvoet kreupel.
Nou is het waarschijnlijk dus dat ze gevoelig is op dat rechterbeen, want daar zat het ook, maar zijn er mensen die ook zulke ervaringen hebben? Van oude kneuzingen/ontstekingen in de hoef?

boellie
Berichten: 157
Geregistreerd: 01-04-05

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-03-06 20:22

Ja dat heb wij vorig jaar gehad met onze haffie wij zijn er een half jaar mee bezig geweest en ook bij klinieken geweest maar nu gelukkig goed.die van ons werdt voor op ijzers gezet dan steunt ze er niet zo op als je meer wil weten pb me maar groetjes petra ps die van ons was ook nog hoogdrachtig en heel veel pijn

LadyLuna

Berichten: 3681
Geregistreerd: 09-02-04
Woonplaats: IJsselstein

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-03-06 21:41

Nog meer mensen met ervaringen hiermee?

LadyLuna

Berichten: 3681
Geregistreerd: 09-02-04
Woonplaats: IJsselstein

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 31-03-06 09:04

Niemand?..