Ik heb van de week de uitslag gekregen van het bloedonderzoek. Ze hebben in Moerbeke in allebei zijn neusgaten een endoscopie gemaakt en dat zag er allemaal keurig uit. Ze hebben zijn luchtzakken nagekeken en daar was ook niets mis mee. Ook zijn bijholtes was niks aan te zien. Ze hebben foto's gemaakt van zijn hoofd om uit te sluiten dat het om een tumor zou gaan en dat was gelukkig ook zo.
Dinsdag kreeg ik de uitslag van het bloed en daar konden ze ook niks in vinden. Alleen zijn bloedstollingstijd is iets te lang en zijn rode bloedcellen van de bloedkern was iets te laag. Maar de VA vertelde mij dat dat kwam doordat hij al een paar keer een bloedneus had gehad en dat dat zichzelf zou moeten herstellen.
Maar nu vandaag 24 dagen later heeft hij weer een bloedneus, maar dit keer komt het uit zijn andere neusgat. Het is niet veel maar je ziet duidelijk een spoor lopen. Het is ook nieuw bloed met oude stollinkjes door elkaar heen. Ik weet het nu echt niet meer....niemand kan wat vinden waar het vandaan komt. Ook zat ik me eigen af te vragen van zijn rode bloedcellen. Ik kan snappen dat als hij veel bloed heeft verloren dat dat dan moet herstellen. Maar mijn paard heeft nog geen kopje bloed verloren in al die tijd. Ik denk dat je het kan vergelijken als een snee in je vinger.
Ik word hier gewoon zo moedeloos van. Want als Moerbeke mij al geen uitsluitsel kan geven....wie dan wel?
Groetjes