Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
carina"]
afgelopen vrijdag heeft ze een injectie gehad met corticosteroide, dit is tegen de zomereczeem, of eigenlijk tegen allergieen in het algemeen en wordt ook wel eens ingespoten tegen gewrichtsklachten.
[/quote]
Heeft jouw dierenarts het gehad over de nadelen van zo'n cortisonespuit? Volgens mijn DA zou de eerste spuit maar 3 weken werken, waarna je het moet herhalen, & uiteindelijk zou het niet meer helpen, plus dat er een hele hoop nevenwerkingen zijn. Ben wel eens benieuwd wat die van jouw verteld heeft??
[quote="carina schreef:weten jullie nog middelen tegen de zomereczeem die misschien kunnen helpen?
Eilandje"]
[quote="carina schreef:afgelopen vrijdag heeft ze een injectie gehad met corticosteroide, dit is tegen de zomereczeem, of eigenlijk tegen allergieen in het algemeen en wordt ook wel eens ingespoten tegen gewrichtsklachten.